Entry List

Race entered First name Last name Club Gender Age Group
5k Danielle Roberts Female 18-30
5k Victoria Ford Female 41-50
5k Holly Evans OutFit Female 31-40
5k Catrin Casemore OutFit Female 31-40
5k June Morgan OutFit Female 61-70
5k Remo Morgani Pensby Runners Male 51-60
5k David Morris 41-50
5k Irene Aldcroft 61-70
5k Alison Henshaw Female 51-60
5k Martin Cortvriend Denbigh Harriers Male 61-70
5k Vicky Cortvriend Denbigh Harriers 61-70
5k Ian Hogg Buckley Runners Male 51-60
5k Jenny Hoyle Female 31-40
5k Dawn Wiltcher Female 51-60
5k Craig Jones Denbigh Harriers Male 18-30
5k Chrissy Jones Female 41-50
5k Phil Marshall Male 18-30
5k James Rogers Prestatyn RC Male 41-50
5k sally pritchard OutFit Female 51-60
5k John Pritchard OutFit 51-60
5k peter norman Wrexham AAC Male 70+
5k Roger McSwiggan Male 61-70
5k Mike Baker OutFit Male 51-60
5k Karen Jones OutFit Female 41-50
5k Rhian Jones OutFit Female 31-40
5k Neil Grief Male 41-50
10km Paul Ford Male 51-60
10km Julie Oldbury Female 51-60
10km Kay Cottrell Vegan Runners Female 61-70
10km Warren McNally Male 41-50
10km Alyson Winn Wrexham AAC Female 51-60
10km Jonathan Fisher Liverpool running club Male 31-40
10km Kevin Smyth Liverpool running club Male 18-30
10km Abigail Willmitt Liverpool running club Female 31-40
10km Stephen Hodkinson NA Male 41-50
10km Stephen Street Male 31-40
10km Katharine Prestwich 18-30
10km Chris Baldwin Denbigh Harriers Male 61-70
10km Drew Spellar Male 31-40
10km Helen Stocker Female 31-40
10km Vicky Hayes Female 51-60
10km Martin Davies Male 61-70
10km Melina Morris Denbigh Harriers Female 41-50
10km Hannah McDonnell Denbigh Harriers Female 31-40
10km Anne Steel Female 41-50
10km Amanda Goodwin Female 31-40
10km Patricia Wright Female 61-70
10km Llyr Jones Denbigh Harriers Male 31-40
10km steven parsons Chester Road Runners Male 41-50
10km Peter Bruce Chester Road Runners Male 51-60
10km Louisa Crossley OutFit Female 41-50
10km Johnathan Crossley OutFit Male 51-60
10km Bill Owen OutFit Male 61-70
10km Shaun Wyn Denbigh Harriers Male 18-30
10km Chloe Roberts Female 18-30
10km Yvonne Williams-Amesbury 41-50
10km abigail Corfe Denbigh Harriers Female 41-50
10km Christine Birch Abergele Harriers Female 70+
10km Dan Jennings Male 31-40
10km Charlotte Rose WIlton- Jones North Wales Road Runners Female 18-30
10km Jack Strong Male 18-30
10km Andrew Gaughan Male 18-30
10km Steve Bullows Hyde Striders Male 61-70
10km Helen Baxandall Prestatyn RC Female 51-60
10km Sarah Bayliss Denbigh Harriers Female 41-50
10km Iorwerth Roberts Eryri Harriers Male 70+
10km Zoe Roberts OutFit Female 31-40
10km Heather Martin Female 31-40
10km Tracy Colligan Prestatyn RC Female 41-50
10km Roy Cahoon 41-50
10km Pete Gray Buckley RC Male 31-40
10km Mike Roberts Team Summit Male 31-40
10km Helen Ashworth Prestatyn RC Female 31-40
10km Stephen Skates Prestatyn RC 31-40
10km Katie Wilby Female 41-50
10km Craig Rutter GOG Triathlon Male 31-40
10km Jose Eduardo Vega Perez GOG Triathlon Male 31-40
10km Brygida Gorecka west cheshire AC Female 18-30
10km Linda Mckeown OutFit Female 51-60
10km Peter Gore Rees OutFit Male 51-60
10km Jennifer Brown Female 41-50
10km Hazel Platt Female 31-40
10km Alex Edwards Wrexham AAC Female 51-60
10km Brian Roberts Male 51-60
10km Joanne Davies Buckley Runners Female 31-40
10km darren griffith Male 41-50
10km Eurona Jones Erddig Muddy Trainers Female 51-60