Entry List

Race entered First name Last name Club Gender Age Group
School year 3 Owen Snow Liphook Junior 0-11
Senior & Veteran race Bradley Barnes Male 41-50
Senior & Veteran race Robert Paterson Male 41-50
Senior & Veteran race Clare Stainer Tone Fitness Female 41-50
Senior & Veteran race Darron Jolliffe Male 51-60
Senior & Veteran race martin parker Male 31-40
Senior & Veteran race Ian Baker Male 41-50
Senior & Veteran race marie brickell 31-40
Senior & Veteran race Brad Froggatt Male 41-50
Senior & Veteran race Pete Morgan Male 41-50
Senior & Veteran race Duncan Jones Duncan Jones Male 31-40
Senior & Veteran race Paul Barnes Male 51-60
Senior & Veteran race Gary McCawley Denmead Striders Male 51-60
Senior & Veteran race Ian Wright Male 51-60
Senior & Veteran race Daniel Shawyer Denmead Striders Male 31-40
Senior & Veteran race Jerome Barbe-Firth Male 51-60
Senior & Veteran race Mark Roberts Male 41-50
Senior & Veteran race Konrad Gajewski Male 31-40
Senior & Veteran race Andy Howlett Male 51-60
Senior & Veteran race kevin aylward Baffins Fitclub Male 51-60
Senior & Veteran race Lynette Woodward chichester runners @ AC Female 41-50
Senior & Veteran race Helen Mayhew Female 41-50
Senior & Veteran race George Mayhew 41-50
Senior & Veteran race Sarah Jackson Female 31-40
Senior & Veteran race Iain Davison Male 31-40
Senior & Veteran race Yvonne Grayson liss runners Female 51-60
Senior & Veteran race Peter Griffin-Hicks Male 18-30
Senior & Veteran race Simon Gilbert Male 51-60
Senior & Veteran race Rob Woods Male 41-50
Senior & Veteran race Gavin Way Male 31-40
Senior & Veteran race Steve Shrubsall Male 31-40
Senior & Veteran race Alexander Spong Male 18-30
Senior & Veteran race Stuart Haig Farnham Runners Male 41-50
Senior & Veteran race Fraser Cameron Portsmouth North End Male 31-40
Senior & Veteran race Tony Humphreys Male 51-60
Senior & Veteran race Harriet Morley liss runners Female 41-50
Senior & Veteran race Mandy Marsden Female 41-50
Senior & Veteran race Sam Morton Ochill Hill Runners Male 31-40
Senior & Veteran race Stuart Holmes Fetch Everyone RC Male 41-50
Senior & Veteran race Sandra Humphrey liss runners Female 51-60
Senior & Veteran race Tom Harrison reading roadrunners Male 70+
Senior & Veteran race Colin Cottell reading roadrunners 51-60
Senior & Veteran race Sarah Wade liss runners Female 51-60
Senior & Veteran race Tony Conway portsmouth joggers Male 51-60
Senior & Veteran race Elisa Robbins Oxford City Athletics Club Female 18-30
Senior & Veteran race Lorna K Richard liss runners Female 41-50
Senior & Veteran race steve mclean portsmouth joggers Male 51-60
Senior & Veteran race Gareth Clarke Male 31-40
Senior & Veteran race Lee Glanville Male 41-50
Senior & Veteran race Frank Hill Male 41-50
Senior & Veteran race franklyn young Winchester & District Athletics Club 51-60
Senior & Veteran race Steve Reeves Male 61-70
Senior & Veteran race Zoe Snow Female 41-50
Senior & Veteran race Zoe Watson Female 31-40
Senior & Veteran race daniel mercer Male 31-40
Senior & Veteran race Frances Hodgson portsmouth joggers Female 31-40
Senior & Veteran race Guy Munnoch Male 61-70
Senior & Veteran race Nathan Holmes Aldershot Farnham and District AC 12-17
Senior & Veteran race Tom Frost liss runners Male 41-50
School Year 4 Anya O'Donnell St Ives School 41-50
School Year 4 Oliver Snow Liphook Junior 0-11
School year 6 Imogen O'Donnell St Ives School 41-50
School year 6 Will Bailey Churcher's College Junior School 0-11
School year 7 Ben Primrose Havant Athletics Club 0-11