Entry List

First name Last name Club Gender Age Group
Huw Griffiths Rebel Runners Medway Male 31-40
Anthony Hourdé Male 41-50
Alexia FASSERO Female 18-30
Michelle Butler Victory AC Female 51-60
Alice Wood Female 41-50
Sarah Mo Female 51-60
Hugh Stewart Male 61-70
Michael Davis Striders of Croydon Male 31-40
Graeme Chamberlin Male 41-50
Thomas Critchley Male 31-40
Kara Boaks Striders of Croydon Female 31-40
John Diamante bromley veterans ac Male 41-50
Ford Cadiogan East London Runners Male 41-50
Belinda Carroll Striders of Croydon Female 51-60
Eamon Byrne mornington chasers Male 51-60
Mylene Elliott 100 marathon club Female 31-40
Arvin Panes BVAC Male 41-50
Chris Bozier None Male 51-60
Claire Sells Oxted runners Female 51-60
Rebecca Jones Female 31-40
Elaine BATTSON Victoria Park Harriers & Tower Hamlets Athletics Club Female 51-60
Jadwiga Brzask-Makiela Striders of Croydon Female 41-50
James Willingham orpington road runners Male 41-50
Bernadette Schlueter 100 marathon club Female 41-50
Christine Howard Billericay striders Female 41-50
Jack Oates Male 18-30
NIGEL BULMER bromley veterans ac Male 51-60
Michelle Klein Striders of Croydon Female 41-50
Rachel Lindley Striders of Croydon Female 31-40
Robert Cameron-Wood 100 marathon club Male 51-60
Ally Watson Serpentine Running and Athletics Club Male 31-40
Matthew Mitchell 100 marathon club Male 51-60
Chris Somerton Male 18-30
David Downs Striders of Croydon Male 51-60
Paul German 100 mc Male 51-60
Michael Alsworth 100 marathon club Male 61-70
Jonny Burke Male 31-40
Andy Stringer the parl run pals Male 61-70
Laura Watts Female 41-50
Catherine Stoneman Female 31-40
Jimi Hendrick rebel runners medway Male 41-50
Sai-yee Lam RunThrough Female 41-50
Michael Gray Male 41-50
Matt Duckett Queens Park Harriers Male 18-30
William Vince Reigate Priory Athletics Club Male 51-60
kate Knight Reig Female 61-70
Andrew Disley mornington chasers Male 51-60
Aimery de Malet Roquefort mornington chasers Male 41-50
rebecca taylor mornington chasers Female 41-50
Victoria Carter Thames Valley Harriers Female 41-50
Matt Brand Mornington Chasers Male 31-40
EMMA PAGE East Grinstead runners Female 31-40
James Moore Bad Boy Running Male 31-40
Martin Filer Striders of Croydon Male 41-50
Guillaume Debaux Sunday runners Male 31-40
Tim Winkley East Grinstead runners Male 31-40
Andrew Berki Male 41-50