Closed

Kingfisher Aquathlon : Adult Standard Distance race - Sunday 14 April 2019

300 Meters
9.00 Km
Race Date:
Sun, 14 April 2019 - 10:00 am
Closing Date:
Thu, 11 April 2019 - 05:30 pm
Current Price:
Not Set
139

Entries

0

Club mates

60.43%

Capacity

Entered Users

Img Athlete Club Gender Age Group
Joe Levine Male 12-17
Gail Levine Female 51-60
Ali Parchment Morden runners Female 41-50
Laura Martin Domenech serpentine rc Female 41-50
James Crum Male 51-60
Mateusz Jańczak Male 18-30
James Carey Male 31-40
Anna Laura Festa Female 31-40
Mark Bateman Thames Turbo Triathlon Club Male 41-50
Charles Leonard Wimbledon Windmilers Male 41-50
Anne Bennett Serpentine Female 41-50
Gareth Robson Crystal Palace Triathletes Male 51-60
James Boot Male 18-30
Keith Freegard Ealing Triathlon Male 51-60
Christine Meek Ealing Triathlon Female 51-60
Isaac Griffiths Crystal Palace Triathletes Male 31-40
Alan Lightfoot Thames Turbo Triathlon Club Male 51-60
Emma Dodds Crystal Palace Triathletes Female 18-30
Richard Gerrard London Fields Triathlon Club Male 31-40
ed clark Thames Turbo Triathlon Club Male 31-40
Danni Croucher Ranelagh Harriers Male 18-30
patrick Foster serpentine rc Male 61-70
Alex Webb Male 18-30
Richard Bridger ful-on tri Male 31-40
Merilee Bridger ful-on tri Female 41-50
Helen Jaques Clapham Chasers Male 31-40
Dylan Wymer South London Harriers Male 18-30
Warren Dixie Male 41-50
Tim HURDLE Thames Turbo Triathlon Club Male 51-60
Ollie Hurdle Thames Turbo Male 18-30
Mark Bridge Male 31-40
Sam Andrews Clapham Chasers Male 31-40
Graeme Poole Thames Turbo Triathlon Club Male 31-40
David Brown South London Harriers Male 31-40
Steve Dow Male 41-50
Emma Dow Female 31-40
Geraldine Finucane Clapham Chasers Female 31-40
Simon Bailey Westcroft Triathlon Club Male 51-60
Ian Gummery Team Viper Male 61-70
Nicki Curling Team Viper Female 51-60
Andrea Sanders-Reece serpentine running club Female 61-70
Sophie Biggs Female 41-50
Kate Brook Thames Turbo Triathlon Club Female 41-50
Natalie Ruffell Clapham Chasers Female 18-30
Philip Logoreci Clapham Chasers Male 61-70
Jacqueline Dixie Female 41-50
Chris Scott Thames Turbo Triathlon Club Male 41-50
David WILLIAMS Westcroft Triathlon Club Male 41-50
Lewis Vanhinsbergh Thames Turbo Triathlon Club Male 31-40
Tim Threshie Male 18-30
Greg Divall London Fields Triathlon Club Male 18-30
Julia Snaith Thames Turbo Triathlon Club Female 31-40
Douglas Lafferty Male 18-30
Daniel Quinn Lingfield Running Club Male 31-40
Anne Georgiou Female 31-40
Nathan Wilson Thames Turbo Triathlon Club Male 18-30
Stephanie Croucher Female 18-30
Shona Cowper Ealing Triathlon Female 31-40
Marie Patrick Clapham Chasers Female 18-30
Jacky Balfour Thames Turbo Triathlon Club Female 51-60
Stephanie Atkinson Thames Turbo Triathlon Club Female 41-50
Karen Sherry Shepperton Running Group Female 41-50
Becky McNicholas epsom triathlon club Female 41-50
Barbro Julin Ealing triathletes Female 51-60
Karen Powell Thames Turbo Triathlon Club Male 41-50
Jordan Hobbs Female 18-30
Ross Jarvis London Fields Triathlon Club Male 18-30
Bastien Gohl Hampstead Triathlon Club Male 31-40
Martin Leat Crystal Palace Triathletes Male 51-60
alexie calvert-ansari ful-on tri Male 31-40
Lee russell greenwich tritons Male 41-50
Ben James South London Swimming Club Male 18-30
Euan Lees ful-on tri Male 41-50
Matthew White Crystal Palace Triathletes Male 41-50
Rhys Davies Ful-On-Tri Male 51-60
FIONA MAGOR Good Gym Race Team Female 41-50
Caleb Kennedy London Fields Triathlon Club Male 18-30
Sarah Watts Ful-On-Tri Female 51-60
Theodora Robinson ful-on tri Female 18-30
RUth Hutton South London Harriers Female 51-60
Susan Douglas Tuff Fitty Triathlon Club Female 51-60
Martin Bruwer ful-on tri Male 31-40
Alan Scott Clapham Chasers Male 31-40
Mark Klein Optima Racing Team Male 31-40
jonathan Horsman Crystal Palace Triathletes Male 51-60
Steve Handover Male 41-50
Andre Whyte Crystal Palace Triathletes Male 31-40
Sally McDowall London Fields Triathlon Club Female 18-30
Yves Berrezaie Male 51-60
Ann Shellard Wimbledon Windmilers Female 41-50
Gina Coulson South London Harriers Female 61-70
Nick Steel Ealing Triathlon Male 31-40
Colin Williams Windrush Triathlon Club Male 31-40
Thomas Greenwood Thames Hare and Hounds Male 31-40
Javier Gutierrez Male 31-40
jennifer fernando Female 18-30
Helen Pugh Ealing triathletes Female 41-50
alasdair gray windrush Male 31-40
Flora Emeney Clapham Chasers Female 18-30
Amy MacDonald Clapham Chasers Female 31-40
Rebecca Shepherd London Fields Triathlon Club Female 31-40
Jennifer Bradley Serpentine Female 31-40
Milan Misak serpentine running club Male 18-30
Amy Ellerker Clapham Chasers Female 18-30
Andi Szilagyi Serpentine Female 31-40
Marco Viappiani Serpentine Male 31-40
Christian Moxon Clapham Chasers Male 31-40
Zoe Aarons Clapham Chasers Female 31-40
Tom Mareiage Clapham Chasers Male 18-30
Alexander Lake Clapham Chasers Male 18-30
richard east Male 31-40
Sean Quinn Ealing Triathlon Male 31-40
Archie Myrtle Male 18-30
Rachel Elder Phoenix Tri Club (SE) Male 41-50
DAVID SMITH Male 61-70
Diane Suter serpentine rc Female 51-60
Sarah Mackenzie Serpentine Female 31-40
Leena Lindvall South London Harriers Female 41-50
Stephen Clancey South London Harriers Male 41-50
Rachel Coe-O'Brien Westcroft Triathlon Club Female 31-40
Patrick O'Brien Westcroft Triathlon Club Male 61-70
Chris Chie London Fields Triathlon Club Male 31-40
Alyson Whyatt South London Harriers Female 41-50
Simon Northway Male 41-50
Laura Cruickshank Clapham Chasers Female 18-30
Chloe Georgiou Female 31-40
Simon Sowerby Clapham Chasers Male 18-30
Diaa Almutairi Windrush Triathlon Female 31-40
Thomas Masters Ful-On-Tri Male 31-40
Catherine Baron Windrush Triathlon Female 18-30
Alexander Hill Windrush Triathlon Male 18-30
Ben Hieatt-Smith South London Harriers Male 31-40
Mark Cawood South London Harriers Male 51-60
Haukur Heimisson ful-on tri Male 31-40
Steve Rigby South London Harriers Male 51-60
kelly millington Westcroft Triathlon Club Female 41-50
Jonathon Hockley London Fields Triathlon Club Male 31-40
Charles Stevenson UCL RAX Male 18-30
Lucy Charlotte Clapham Chasers Female 18-30