Queen Elizabeth Olympic Park

Next Race: 05/06/2021 + 7 others

The Last Drop, The Podium, 5 Thornton Street, LONDON. E20 2AD

April 10K Results


03/04/2021, 09:00
Position First Name Last Name Gender Club Category Gender Position Category Position Gun Time Time Action
1 George GURNEY Male London Heathside Male Senior 1 1 00:33:14 Claimed
2 Joe VIS Male Sale Harriers Manchester Male Senior 2 2 00:33:19 Claimed
3 Andy BOND Male dulwich runners ac Male V40 3 1 00:33:23 Claimed
4 Alexander TURNER Male London Frontrunners Male Senior 4 3 00:33:46 Claimed
5 David WORDEN Male Cambridge Harriers Male Senior 5 4 00:33:49 Claimed
6 Andrew INGLIS Male Cambridge Harriers Male V40 6 2 00:33:59 Claimed
7 Lloyd KEMPSON Male Male Senior 7 5 00:34:00 Claimed
8 Simon GARDINER Male Male Senior 8 6 00:34:08 Claimed
9 Dan COLLINS Male Male Senior 9 7 00:34:26 Claimed
10 Jean-Marie WECKER Male Male Senior 10 8 00:34:27 Claimed
11 Scott YULE Male Male Senior 11 9 00:34:35 Claimed
12 Rob LOWE Male Male V50 12 1 00:34:40 Claimed
13 Cameron HUTTON Male London Frontrunners Male Senior 13 10 00:34:53 Claimed
14 Sean MCGRATH Male Male Senior 14 11 00:35:22 Claimed
15 Che COMPTON Male kent ac Male V40 15 3 00:35:26 Claimed
16 Patrick VIS Male Leeds city athletics club Male Senior 16 12 00:35:36 Claimed
17 Peter ROBINS Male Male Senior 17 13 00:35:36 Claimed
18 Chris GOLDSMITH Male Male Senior 18 14 00:35:43 Claimed
19 Stefan HEAD Male Male Senior 19 15 00:35:52 Claimed
20 Mark BOULTON Male East London Runners Male Senior 20 16 00:36:07 Claimed
21 Alan SMITH Male Victoria Park Harriers and Tower Hamlets Ac Male Senior 21 17 00:36:08 Claimed
22 Thomas MANN Male Queens Park Harriers Male Senior 22 18 00:36:25 Claimed
23 Tom WATSON Male Male Senior 23 19 00:36:48 Claimed
24 Alex TRINGHAM Male Male Senior 24 20 00:37:27 Claimed
25 Tom HAVELOCK Male Male V40 25 4 00:37:31 Claimed
26 Haydn JOHNSON Male London Frontrunners Male Senior 26 21 00:37:34 Claimed
27 Barney SOUTHIN Male London Heathside Male V40 27 5 00:37:43 Claimed
28 Daniel ZAILER-FLETCHER Male Cambridge & Coleridge AC MU18 28 1 00:37:45 Claimed
29 Matt HUNTER Male London Frontrunners Male Senior 29 22 00:37:49 Claimed
30 Lewis GOODSELL Male Male Senior 30 23 00:37:49 Claimed
31 Oliver MUSIAL Male Male Senior 31 24 00:37:53 Claimed
32 Mathew HOLMES Male Male Senior 32 25 00:37:57 Claimed
33 Denis GORMAN Male London Frontrunners Male V40 33 6 00:38:06 Claimed
34 Matthew ROZEE Male Male Senior 34 26 00:38:23 Claimed
35 Howard BEASLEY Male Saint Edmund Pacers Male V60 35 1 00:38:28 Claimed
36 David MASON Male Male V50 36 2 00:38:46 Claimed
37 Lily Rae ZECHMANN Female Victoria Park & Tower Hamlets AC Female Senior 1 1 00:38:50 Claimed
38 Emily MEINS Female Cambridge Harriers Female Senior 2 2 00:38:55 Claimed
39 George PIDGEON Male Male Senior 37 27 00:38:56 Claimed
40 Luke HEAD Male Male Senior 38 28 00:38:59 Claimed
41 Kwasi AGYEI-OWUSU Male London Heathside Male Senior 39 29 00:38:59 Claimed
42 Katie KING Female Saint Edmund Pacers Female Senior 3 3 00:39:01 Claimed
43 Matthew COOKE Male dulwich runners ac Male V40 40 7 00:39:11 Claimed
44 Stephen THOMPSON Male Orion Harriers Male V40 41 8 00:39:19 Claimed
45 Gianpaolo MANALASTAS Male London Frontrunners Male Senior 42 30 00:39:31 Claimed
46 Kris TSCHISCHKE Male Male Senior 43 31 00:39:47 Claimed
47 Jamie FITTOCK Male Saint Edmunds pacers Male Senior 44 32 00:39:52 Claimed
48 Leon Wei Chung KONG Male East End Road Runners Male Senior 45 33 00:39:52 Claimed
49 Danny OLIVE Male Speed Club Male V40 46 9 00:39:55 Claimed
50 Leon CLEMENT Male London Frontrunners Male Senior 47 34 00:39:55 Claimed
51 Sofie LINDEVALL Female Female Senior 4 4 00:40:13 Claimed
52 Max SCHROEDER Male Male Senior 48 35 00:40:15 Claimed
53 Piotr SZULHAN Male Male Senior 49 36 00:40:24 Claimed
54 Ellen DONALD Female FU18 5 1 00:40:32 Claimed
55 Stephen WOODGATE Male London Frontrunners Male Senior 50 37 00:40:35 Claimed
56 Andrew THOMPSON Male Clapham pioneers Male V50 51 3 00:40:37 Claimed
57 Paul DAVIE Male Male V40 52 10 00:40:47 Claimed
58 Joel SHIPPEY Male Male Senior 53 38 00:40:49 Claimed
59 Paul SHERATON Male reading joggers Male V40 54 11 00:40:51 Claimed
60 Tatyana POTIYENKO Female London Heathside AC Female Senior 6 5 00:40:53 Claimed
61 Gareth JONES Male Serpentine Rc Male V40 55 12 00:40:55 Claimed
62 Jamie SULLIVAN Male London Heathside AC Male Senior 56 39 00:41:08 Claimed
63 Larna MORGAN Female Chelmsford AC FU18 7 2 00:41:19 Claimed
64 Roland BRASS Male Male V40 57 13 00:41:19 Claimed
65 Laura SEARS Female Clapham pioneers Female Senior 8 6 00:41:22 Claimed
66 Jacob CREES-COCKAYNE Male Male Senior 58 40 00:41:30 Claimed
67 Oliver PAYNE Male Male Senior 59 41 00:41:33 Claimed
68 Jamie VELLEMAN Male Male Senior 60 42 00:41:37 Claimed
69 Andrew SEARS Male Male Senior 61 43 00:41:40 Claimed
70 Roger KENNEDY Male London Frontrunners Male V40 62 14 00:41:41 Claimed
71 Emily SEAGER Female Victoria Park Harriers & Tower Hamlets Athletics Club Female Senior 9 7 00:41:46 Claimed
72 Billy MOSS Male Male Senior 63 44 00:41:54 Claimed
73 Clara PETTITT Female Vale Royal AC Female Senior 10 8 00:42:07 Claimed
74 Conor KILCOYNE Male Male Senior 64 45 00:42:08 Claimed
75 Anna-Kaisa PIETILAINEN Female London Frontrunners Female V40 11 1 00:42:08 Claimed
76 Richard GILL Male Male Senior 65 46 00:42:11 Claimed
77 Simon JONES-DAVIES Male Male Senior 66 47 00:42:22 Claimed
78 Mark GUVEN Male Male V40 67 15 00:42:31 Claimed
79 Phillip LEECH Male London Fields Triathlon Club Male Senior 68 48 00:42:39 Claimed
80 Umesh KUMAR Male Male V40 69 16 00:42:44 Claimed
81 Paul AGASTINA Male Pitsea Running Club Male V40 70 17 00:42:45 Claimed
82 Thomas BLOWS Male Male Senior 71 49 00:42:48 Claimed
83 Jamie ZUCKER Male East End Road Runners Male Senior 72 50 00:42:48 Claimed
84 Mark SHERATON Male East End Road Runners Male V40 73 18 00:42:51 Claimed
85 Julia GRANT Female Female Senior 12 9 00:42:54 Claimed
86 Rebecca CRAIGIE Female Vale Royal AC Female Senior 13 10 00:43:07 Claimed
87 Martin ORFORD Male Pitsea RC Male V50 74 4 00:43:11 Claimed
88 Tim AUSTIN Male Male Senior 75 51 00:43:12 Claimed
89 James ENEVER-DODD Male Male V40 76 19 00:43:16 Claimed
90 Jamie XAVIER Male East London Runners Male V40 77 20 00:43:29 Claimed
91 Graeme BELL Male Male V40 78 21 00:43:29 Claimed
92 Olivia ARNOLD Female Female Senior 14 11 00:43:36 Claimed
93 Matt HARVEY Male Male Senior 79 52 00:43:42 Claimed
94 Terry FULTON Male Male V50 80 5 00:43:56 Claimed
95 Matthew HENTY Male Kent Athletic Club Male V40 81 22 00:44:09 Claimed
96 John-Pierre CLARK Male Male V40 82 23 00:44:09 Claimed
97 Miranda FRIZZELLE Female Female Senior 15 12 00:44:09 Claimed
98 Harry DODDS Male Male Senior 83 53 00:44:30 Claimed
99 Declan FUREY Male Male Senior 84 54 00:44:31 Claimed
100 Justin MCDERMOTT Male East London Triathletes Male V40 85 24 00:44:32 Claimed
101 Jean-Charles SABRAN Male Clapham pioneers Male V50 86 6 00:44:37 Claimed
102 Hazel READE Female London Frontrunners Female Senior 16 13 00:44:38 Claimed
103 Eduardo MAZZOCCA Male Male V40 87 25 00:44:39 Claimed
104 Jerry LOCKSPEISER Male Serpentine Male V60 88 2 00:44:53 Claimed
105 Matt FROST Male Male V40 89 26 00:44:53 Claimed
106 Duncan WYNCOLL Male Male V50 90 7 00:44:59 Claimed
107 Stephen CLEARY Male Male V50 91 8 00:45:08 Claimed
108 Eleanor BUCK Female Queens Park Harriers Female Senior 17 14 00:45:20 Claimed
109 Louise NEWMAN Female Female V50 18 1 00:45:29 Claimed
110 James MCDONALD Male Male V50 92 9 00:45:31 Claimed
111 Maria DIXON Female Female Senior 19 15 00:45:32 Claimed
112 Gerald SSALI Male Male V50 93 10 00:45:42 Claimed
113 Danny DEAN Male Male Senior 94 55 00:45:43 Claimed
114 Stephen MCDONNELL Male Male Senior 95 56 00:45:49 Claimed
115 James BYRNE Male Male Senior 96 57 00:45:57 Claimed
116 Emma DAVIS Female Female Senior 20 16 00:46:02 Claimed
117 Malcolm BRYANT Male Runthroughuk Male V50 97 11 00:46:04 Claimed
118 Georgia JONES Female Female Senior 21 17 00:46:06 Claimed
119 Chris MORGAN Male Male V40 98 27 00:46:11 Claimed
120 Jack MONTGOMERY Male Male Senior 99 58 00:46:18 Claimed
121 Jonathan BISHOP Male Male V40 100 28 00:46:27 Claimed
122 Marius COETZEE Male Male V40 101 29 00:46:30 Claimed
123 Amir SHAVIT Male Male Senior 102 59 00:46:53 Claimed
124 John CONROY Male Male V50 103 12 00:46:57 Claimed
125 Chris MCALLISTER Male Male V50 104 13 00:46:58 Claimed
126 Joanna KULIGOWSKA Female Female Senior 22 18 00:47:00 Claimed
127 Carmel SALVIDGE Female Clapham pioneers Female Senior 23 19 00:47:04 Claimed
128 Katy WILSON Female Female V40 24 2 00:47:06 Claimed
129 Phil WARNER Male Male V50 105 14 00:47:07 Claimed
130 Elizabeth FELIX Female Clapham pioneers Female Senior 25 20 00:47:11 Claimed
131 Darren GILLEN Male London Frontrunners Male Senior 106 60 00:47:11 Claimed
132 Adam STOW Male Pitsea Running Club Male V40 107 30 00:47:11 Claimed
133 Gary INGLIS Male Male V50 108 15 00:47:14 Claimed
134 Philippa FRIZZELLE Female Female Senior 26 21 00:47:17 Claimed
135 Nicoleta HODOROGEA Female Female Senior 27 22 00:47:23 Claimed
136 Ian BUTLER Male Thames Hare and Hounds Male V50 109 16 00:47:23 Claimed
137 Nick GORMAN Male East End Road Runners Male V50 110 17 00:47:28 Claimed
138 Tanya COLEMAN Female Female V50 28 2 00:47:28 Claimed
139 Bernadette WOLFF Female Female V40 29 3 00:47:29 Claimed
140 Michael TRUDEAU Male Male Senior 111 61 00:47:29 Claimed
141 Tim GWYNN JONES Male Dulwich runners Male V50 112 18 00:47:30 Claimed
142 Danny BRENNAN Male Male Senior 113 62 00:47:35 Claimed
143 Maciej STRADOMSKI Male Male Senior 114 63 00:47:36 Claimed
144 Kieran CRILLY Male Male V60 115 3 00:47:43 Claimed
145 Peter CREAVIN Male Male V50 116 19 00:47:55 Claimed
146 Clare MCVEY Female Female V60 30 1 00:48:00 Claimed
147 Kristina READ Female Phoenix Striders Female V40 31 4 00:48:07 Claimed
148 Carl FRANCIS Male STOWMARKET STRIDERS RC Male V50 117 20 00:48:10 Claimed
149 Charlotte KILLINGBACK Female Female Senior 32 23 00:48:17 Claimed
150 Nicola MORGAN Female Female V40 33 5 00:48:19 Claimed
151 Paul RIPLEY Male Male V40 118 31 00:48:32 Claimed
152 Denisa NEAGOE Female Female Senior 34 24 00:48:46 Claimed
153 Matthew TRURAN Male Male V50 119 21 00:48:49 Claimed
154 Margaret CONNOLLY Female south kent harriers Female V60 35 2 00:49:05 Claimed
155 Emmett DALY Male Male Senior 120 64 00:49:12 Claimed
156 Lisa COMPTON Female lingfield rc Female V60 36 3 00:49:18 Claimed
157 Richard LYMAN Male Male Senior 121 65 00:49:19 Claimed
158 James FOSH Male Male Senior 122 66 00:49:22 Claimed
159 Victor HERNANDEZ Male Male Senior 123 67 00:49:30 Claimed
160 Victor TSUI Male Queens Park Harriers Male V40 124 32 00:49:36 Claimed
161 Katie MCNEILAGE Female Female Senior 37 25 00:49:42 Claimed
162 Robert THOMPSON Male Male V60 125 4 00:49:43 Claimed
163 Jenny MORGAN Female Saint Edmund Pacers Female V60 38 4 00:49:50 Claimed
164 Penelope GORMAN Female Female V50 39 3 00:50:05 Claimed
165 Amy BYRNE Female Female Senior 40 26 00:50:12 Claimed
166 Abbey WATT Female Female Senior 41 27 00:50:13 Claimed
167 James Karat #VALUE! Male Male V40 126 33 00:50:23 Claim
168 Vince DUFFY Male Male V60 127 5 00:50:29 Claimed
169 Tony MOORE Male Male V50 128 22 00:50:31 Claimed
170 Jordan FRIDAY Male Male Senior 129 68 00:50:44 Claimed
171 Paul HOLLIS Male Metropolitan Police Athletics Club Male V40 130 34 00:50:56 Claimed
172 Billy JOHNSTONE Male Male Senior 131 69 00:51:00 Claimed
173 Mike FRISWELL Male Male Senior 132 70 00:51:06 Claimed
174 Dave MOSS Male Male V40 133 35 00:51:10 Claimed
175 Grace TURNER Female East London Runners Female Senior 42 28 00:51:13 Claimed
176 Gemma FIELD Female Female Senior 43 29 00:51:18 Claimed
177 Francis BESNARD Male Male V50 134 23 00:51:26 Claimed
178 Rebecca GOULT Female Victoria Park & Tower Hamlets AC Female Senior 44 30 00:51:37 Claimed
179 Ross BAILEY Male Male V40 135 36 00:51:49 Claimed
180 Miss Naomi R BRAYFIELD Female Female Senior 45 31 00:51:51 Claim
181 Luke BROWN Male Male Senior 136 71 00:51:53 Claimed
182 Dan POWNEY Male Male V40 137 37 00:51:59 Claimed
183 Bryan MCHUGH Male Male V50 138 24 00:52:06 Claimed
184 Simone VELLEMAN Female Female V50 46 4 00:52:16 Claimed
185 Brad WELLS Male Male Senior 139 72 00:52:30 Claimed
186 Scott COLTON Male Male Senior 140 73 00:52:36 Claimed
187 Chris BROUGH Male Male V70 141 1 00:52:43 Claimed
188 George OSBORNE Male Male Senior 142 74 00:52:46 Claimed
189 Alex BROOKS Male Male Senior 143 75 00:53:01 Claimed
190 Stuart BARTON Male East London Runners Male V50 144 25 00:53:05 Claimed
191 Daniel LEIKER Male Male Senior 145 76 00:53:07 Claimed
192 Richard SELBY Male Male V50 146 26 00:53:19 Claimed
193 Jaimie TULLO Male Male Senior 147 77 00:53:25 Claimed
194 Ken BEECH Male Male V50 148 27 00:53:42 Claimed
195 Cian AGNEW Male Male Senior 149 78 00:53:43 Claimed
196 Nick BUCKLEY Male Male V40 150 38 00:53:45 Claimed
197 Joanna PARKE Female Female V40 47 6 00:53:48 Claimed
198 Jessica BEECH Female Female Senior 48 32 00:53:55 Claimed
199 Sam HALSEY Male Male Senior 151 79 00:54:01 Claimed
200 Sebastian HOORNWEG Male MU18 152 2 00:54:06 Claimed
201 Jennifer CASS Female Female V60 49 5 00:54:06 Claimed
202 Anne STOCKLEY Female St Albans Striders Female V40 50 7 00:54:07 Claimed
203 Samantha ELLIS Female Female Senior 51 33 00:54:17 Claimed
204 Celine HOMSEY Female East End Road Runners Female Senior 52 34 00:54:25 Claimed
205 Glenn HILDYARD Male Male V50 153 28 00:54:30 Claimed
206 George JOSEPH Male Male V60 154 6 00:54:47 Claimed
207 Max WALKER Male Male Senior 155 80 00:54:50 Claimed
208 Dani HISLOP Female Female V40 53 8 00:54:55 Claimed
209 Emma CUMMINGS Female Female V40 54 9 00:54:56 Claimed
210 Elizabeth DANIEL Female Female V50 55 5 00:55:01 Claimed
211 Tony HOLLAND Male Ipswich Jaffa RC Male V50 156 29 00:55:06 Claimed
212 Josh ELLIS Male Male Senior 157 81 00:55:10 Claimed
213 Olly MAHONEY Male MU18 158 3 00:55:29 Claimed
214 Jyoti SEHDEV Female Female Senior 56 35 00:55:32 Claimed
215 Emma LOCK Female Female Senior 57 36 00:55:53 Claimed
216 Cris FERNANDEZ Female Female Senior 58 37 00:56:05 Claimed
217 Georgina WILLIAMS Female Female Senior 59 38 00:56:21 Claimed
218 Elizabeth ELLA Female Female Senior 60 39 00:56:25 Claimed
219 Joe ROBERTS Male Male Senior 159 82 00:56:33 Claimed
220 Lizzy DE BARTOLOME Female Female Senior 61 40 00:56:42 Claimed
221 Ellen KERBEY Female Female Senior 62 41 00:56:42 Claimed
222 Anthony BARNES Male St Albans Striders Male V40 160 39 00:56:48 Claimed
223 Kevin CUNDALE Male Male V50 161 30 00:57:01 Claimed
224 John SELLS Male RunThrough Male V50 162 31 00:57:06 Claimed
225 Rafael DE LIMA Male Male Senior 163 83 00:57:08 Claimed
226 Reema KOTECHA Female Female Senior 63 42 00:57:17 Claimed
227 Jemma LEE Female Leigh on Sea Striders Female Senior 64 43 00:57:24 Claimed
228 Nicholas VENAGLIA Male London Frontrunners Male Senior 164 84 00:57:44 Claimed
229 Jackie HALL Female Female V50 65 6 00:57:47 Claimed
230 Ellie MITCHELL Female Female Senior 66 44 00:57:57 Claimed
231 Karen KLOMP Female Female V40 67 10 00:58:08 Claimed
232 Helen CRANE Female Unknown 68 1 00:58:14 Claimed
233 Eric BECK Non Binary Chichester Runners & A.C. NBV60 1 1 00:58:18 Claimed
234 Andrew STAMMERS Male Male Senior 165 85 00:58:24 Claimed
235 Anna OSTROWSKA DIDA Female Female V40 69 11 00:58:24 Claimed
236 Camille BERNARD Female Female Senior 70 45 00:58:39 Claimed
237 Nancy WILLIAMS Female Female Senior 71 46 00:58:42 Claimed
238 Lachlan BENNETT Male Male Senior 166 86 00:58:45 Claimed
239 Isabella ALLAN Female East London Runners Female Senior 72 47 00:58:51 Claimed
240 David ELSOM Male East End Road Runners Male V60 167 7 00:59:12 Claimed
241 Michael TUCKETT Male Male V50 168 32 00:59:48 Claimed
242 Antonia ROUND Female Female Senior 73 48 00:59:52 Claimed
243 Andy RABBETTS Male Male V50 169 33 00:59:58 Claimed
244 Lara CHATTEN Female Female Senior 74 49 01:00:07 Claimed
245 Naomi TUCKETT Female Female Senior 75 50 01:00:09 Claimed
246 Maria Catalina MENDEZ DIAZ Female Female Senior 76 51 01:00:10 Claimed
247 Thomas BOETTCHER Male Male V50 170 34 01:00:20 Claimed
248 Karina JILDIZE Female British Powerlifting Female V40 77 12 01:00:21 Claimed
249 Ana CONDA Female Female Senior 78 52 01:00:30 Claimed
250 Shell CHART Female Female Senior 79 53 01:00:51 Claimed
251 Phil KELVIN Female Serpentine Rc Female V60 80 6 01:00:52 Claimed
252 Carlotta YANNOPOULOS Female Female Senior 81 54 01:01:18 Claimed
253 Justin FYNES Male Male Senior 171 87 01:01:27 Claimed
254 Margaret JONES Female Female V50 82 7 01:01:28 Claimed
255 Niall FLANAGAN Male Adidas Runners Male Senior 172 88 01:01:37 Claimed
256 Taaha ESMAIL Male Male Senior 173 89 01:01:41 Claimed
257 Richard THORNE Male Male Senior 174 90 01:01:54 Claimed
258 Daniel BROWN Male Male Senior 175 91 01:01:59 Claimed
259 Claire TUFFIN Female Women's Running E14 Female V40 83 13 01:02:22 Claimed
260 Daniel MATTHEWS Male Male Senior 176 92 01:02:47 Claimed
261 Jo CHARLES Female Female V50 84 8 01:03:15 Claimed
262 George DE FREITAS Male Run Higher Collective Male V50 177 35 01:03:33 Claimed
263 Karin GIANNONE Female Female V40 85 14 01:03:49 Claimed
264 David GUEST Male Male V50 178 36 01:05:17 Claimed
265 Dave MARRINGTON Male Male Senior 179 93 01:05:20 Claimed
266 Tessa GODFREY Female Female V50 86 9 01:05:56 Claimed
267 Ellie QUINN Female Female Senior 87 55 01:06:25 Claimed
268 Jane PHELPS Female Female V60 88 7 01:07:48 Claimed
269 Alice BARRETT Female East London Runners Female Senior 89 56 01:08:02 Claimed
270 Steve BOND Male Male V50 180 37 01:08:18 Claimed
271 Joanna JONES Male Male V40 181 40 01:09:21 Claimed
272 Tunde GINDELE Female Female Senior 90 57 01:09:54 Claimed
273 Clare THORNE Female Female V40 91 15 01:11:26 Claimed
274 Sarah MORRISON Female WOMENS RUNNING E14 Female V60 92 8 01:11:43 Claimed
275 Emma THORNE Female Female Senior 93 58 01:11:48 Claimed
276 Dena READ Female WOMENS RUNNING E14 Female V60 94 9 01:11:50 Claimed
277 Courtney REED Female Female Senior 95 59 01:11:51 Claimed
278 Anja STUMPF Female Female Senior 96 60 01:12:00 Claimed
279 Andrew THORNE Male Male V50 182 38 01:12:16 Claimed
280 Christine CRAWLEY Female Female V50 97 10 01:12:34 Claimed
281 Julie MARSH Female Female V50 98 11 01:14:00 Claimed
282 Nikki FIELDING Female Female V50 99 12 01:14:25 Claimed
283 Stephanie RASHBROOK Female eton manor ac Female Senior 100 61 01:15:12 Claimed
284 Amanda RYOTT Female Female V40 101 16 01:15:19 Claimed
285 Charles RUNACRES Male Male V60 183 8 01:15:20 Claimed
286 Julie RUNACRES Female Female V60 102 10 01:15:34 Claimed
287 John GIBSON Male Serpentine Male V70 184 2 01:18:04 Claimed
288 Siobhain CREAVIN Female Female V50 103 13 01:20:24 Claimed
289 Eva BOETTCHER Female FU18 104 3 01:22:18 Claimed
290 Andreas SIDERIS Male RunThrough Male V50 185 39 01:25:43 Claimed
291 Lorraine LOCK Female Female V50 105 14 01:25:43 Claimed
292 Mimi BOETTCHER Female Female Senior 106 62 01:26:40 Claimed
293 Broni LLOYD-EDWARDS Female Female V50 107 15 01:27:17 Claimed