The Fugitive

Higginson Park, High Street, MARLOW. SL7 1AW

Triathlon - Sprint Results


04/07/2021, 08:30
Position First Name Last Name Gender Club Category Gender Position Category Position Gun Time Time Action
1 Neil TURNER Male V40 1 1 01:12:51 Claimed
2 Tony ROBINSON Male GS HENLEY V40 2 2 01:13:05 Claimed
3 Alan HARRIS Male V50 3 1 01:15:28 Claimed
4 Mark HUNTER Male V40 4 3 01:16:17 Claimed
5 Artem STOPNEVICH Male SEN 5 1 01:16:32 Claimed
6 Matthew HANDLEY Male Evolution Triathlon Club V40 6 4 01:23:09 Claimed
7 Simon WEAVER-POOLE Male V40 7 5 01:24:07 Claimed
8 Simon BATT Male Oxford Tri V40 8 6 01:26:21 Claimed
9 Lee MERRETT Female Oxford Tri Club V50 9 2 01:26:22 Claimed
10 Sam BERRY Male SEN 10 2 01:26:26 Claimed
11 Sean POWER Male Dacorum Triathlon Club V40 11 7 01:26:56 Claimed
12 James HAGGARTY Male SEN 12 3 01:27:45 Claimed
13 Debs WRIGHT Female RAF tri V40 1 1 01:27:59 Claimed
14 Dylan GEE Male SEN 13 4 01:28:23 Claimed
15 James RINGER Male SEN 14 5 01:29:45 Claimed
16 Anna CHAPMAN Female V40 2 2 01:33:56 Claimed
17 Yvie JEANNE Female SEN 3 1 01:33:58 Claimed
18 Ellie PELYCH Female SEN 4 2 01:35:22 Claimed
19 Alessandro FINISTRELLA Male V40 15 8 01:36:48 Claimed
20 Owen PRICKETT TREACY Male SEN 16 6 01:37:20 Claimed
21 Andrew BATT Male BadTri V40 17 9 01:37:39 Claimed
22 Kate OLIVER Female Total Tri Training SEN 5 3 01:37:58 Claimed
23 Sarah BECKLEY Female SEN 6 4 01:38:29 Claimed
24 Ciaran ASKIN Male V40 18 10 01:38:39 Claimed
25 Sian VAUGHAN Female Tri20 SEN 7 5 01:38:46 Claimed
26 Duncan EDWARDS Male SEN 19 7 01:39:26 Claimed
27 Dominic FLINT Male SEN 20 8 01:39:51 Claimed
28 Matthew GODDARD Male SEN 21 9 01:39:51 Claimed
29 Mireia GARCIA Female Tri2O Triathlon Club SEN 8 6 01:39:58 Claimed
30 Flora MATES Female SEN 9 7 01:40:32 Claimed
31 Ben MATTHEWS Male V40 22 11 01:41:02 Claimed
32 Billie CLARK SHORTEN Female V40 10 3 01:41:06 Claimed
33 Tom STORR Male SEN 23 10 01:41:11 Claimed
34 Tommy KING Male V50 24 3 01:41:22 Claimed
35 Keith WORKMAN Male V60 25 1 01:41:24 Claimed
36 Katherine OGORMAN Female Evo Club SEN 11 8 01:41:56 Claimed
37 Adam BRYAN Male SEN 26 11 01:42:01 Claimed
38 Rachel PARKINSON Female SEN 12 9 01:42:13 Claimed
39 Cai ISFRYN Male SEN 27 12 01:42:51 Claimed
40 Sebastian O'HARA Male SEN 28 13 01:42:54 Claimed
41 Peter MARTIN Male V50 29 4 01:43:51 Claimed
42 Miss GARLAND Female SEN 13 10 01:45:12 Claimed
43 Cerys JONES Female SEN 14 11 01:47:15 Claimed
44 Alan GROVER Male Dacorum Triathlon Club V60 30 2 01:49:48 Claimed
45 Stephanie HAZELWOOD Female SEN 15 12 01:50:08 Claimed
46 Peter ROPER Male V60 31 3 01:51:15 Claimed
47 David SHAW Male Tri2O Triathlon Club SEN 32 14 01:52:19 Claimed
48 Marlena VAN DER PLOEG Female Saxon Crown U20 16 1 01:55:19 Claimed
49 William SCOTT Male U20 33 1 01:58:34 Claimed
50 Peter LEE Male V50 34 5 02:00:22 Claimed
51 Killian O'CONNELL Male SEN 35 15 02:00:32 Claim
52 Thomas CARLETTI Male Evo Tri SEN 36 16 02:02:06 Claimed
53 Silvina VILAS Female V40 17 4 02:02:32 Claimed
54 Emily HINCHLIFFE Female SEN 18 13 02:05:07 Claimed
55 Freya WOOD Female U20 19 2 02:07:00 Claimed
56 Steve ROPER Male V50 37 6 02:08:03 Claimed
57 Sarah ROWLAND Female SEN 20 14 02:08:12 Claimed
58 Christopher WOOD Male V50 38 7 02:13:30 Claimed
59 Rosemary MILNE Female V60 21 1 02:39:53 Claimed