Beddington Park 10k 10Km 25 11 2018 Results

Position First Name Last Name Gender Club Overall Time Action
1 Neil Reissland 00:36:53 Claim
2 Gavin ENGLEFIELD Male South London Harriers 00:37:09
3 Jo Levene 00:38:09 Claim
4 Alex Williams 00:38:21 Claim
5 Chris James 00:38:21 Claim
6 Rich Roberts Male 00:39:21
7 Natalie Wilson Female 00:39:42 Claim
8 Adam Taylor Male Westcroft Triathlon Club 00:40:56
9 Steven Cooney 00:41:05 Claim
10 Adam Kos 00:41:28
11 James Vernon Male 00:41:39
12 Joe Barnes 00:43:13 Claim
13 Shane Dowman Male 00:43:17
14 Amber Brough 00:43:20
15 Jordan Carroll 00:43:43 Claim
16 Phil Kerbey 00:44:00
17 Gail Levine 00:45:18
18 Stuart Austin Male 00:45:24
19 Laura Dowman Female collingwood ac 00:45:33
20 Desmond Keogh Male 00:45:33
21 Nigel Tyndale 00:45:35 Claim
22 David Williams 00:46:00 Claim
23 Michael Chappel 00:46:10 Claim
24 Mark Green Male 00:46:22
25 James Forbes Male Westcroft Triathlon Club 00:46:30
26 Ben Snewin Male 00:46:50 Claim
27 Carl Linkson 00:46:57 Claim
28 Olga Reading Female Sutton runners 00:47:33
29 Aaron Millward Male 00:47:34 Claim
30 Daniel Reynolds 00:47:41 Claim
31 Fiona Mago 00:47:58 Claim
32 Michael Jenkins 00:48:02 Claim
33 Paul Sutcliffe 00:48:07 Claim
34 Ashley Cooke Male 00:48:30 Claim
35 Peter Chadwick 00:48:52 Claim
36 Michael Holden Male Comet Triathlon Club 00:48:58
37 Mick Paget Male 00:49:49 Claim
38 Jonathan Cummings Male 00:50:02
39 Nick Longlang 00:50:21 Claim
40 Mark Coppard 00:50:22 Claim
41 Simon Bailey Male 00:50:24 Claim
42 Laura Bailey Female 00:50:25 Claim
43 Leanne Graham Female 00:50:49
44 Mrmolloy@hotmail.co.uk Molloy Male 00:50:53 Claim
45 Andrew Caird Male 00:51:09 Claim
46 Stephen Foss Male 00:51:13
47 Phil Foley Male Striders of Croydon 00:51:36
48 Dave Cannings 00:51:37
49 Andy Rabbetts Male 00:51:56
50 Leon Kapszewicz 00:51:58 Claim
51 Claire Rowe Female 00:52:09
52 Julia Watson Female 00:52:34
53 Katie Gibbins Female 00:52:43 Claim
54 Eleanor Upson Female 00:52:49 Claim
55 Tom Baker Male 00:52:57 Claim
56 Sarah Tindley 00:53:39
57 Jon Gibbins Male 00:53:58 Claim
58 Lucy Letheren Female 00:54:04 Claim
59 Ian Shorthouse Male 00:54:12 Claim
60 Amy Locke Female 00:54:18 Claim
61 Mary Keogh Female 00:54:22 Claim
62 Lisa Galliers Female 00:54:28
63 Len James 00:54:42 Claim
64 Wendy Prichard Smith Female 00:55:33 Claim
65 Maria Fisher Female 00:56:28
66 Mairead Agnew Female 00:57:36
67 Rachel Woodman Female 00:57:49
68 Martin Pezet Male 00:57:54 Claim
69 Gemma Louise Rose 00:57:56 Claim
70 Sylwia B Female Bednarczyk 00:58:30
71 Karen Chart 00:58:30 Claim
72 Marek Bed Male Bednarczyk 00:58:38 Claim
73 Jane Lambert Female Sutton runners 00:58:53
74 Kaye Quinn Female 00:59:46 Claim
75 Deborah Benjamin Female 01:00:05 Claim
76 Karen Rogers Female 01:00:46 Claim
77 Kathryn Collins Female 01:01:32 Claim
78 Mark Kapszewicz 01:02:01 Claim
79 Wendy Ballard Female 01:03:13 Claim
80 Jennie O’halloran Female 01:03:14 Claim
81 Magdalena Ramotowska Female 01:03:20 Claim
82 Daniel McIvor Male 01:03:40
83 Sarah Baker Female 01:03:48
84 Taylor Drayson Male 01:04:08 Claim
85 01:04:18 Claim
86 Kinga Sayd Female 01:04:28 Claim
87 Laura Reynolds 01:05:47
88 M Ruttley Female 01:07:03 Claim
89 Avila Dinsdale Female 01:07:26 Claim
90 Julie Groves Female 01:07:56
91 Emma Turner Female 01:11:08 Claim
92 Louise Chapman Female 01:11:11 Claim
93 Bernadette Goldrick 01:13:20
94 Patricia Howard 01:13:23 Claim
95 Claire Stapley Female 01:20:28 Claim
96 Gemma-Louise Rose Female 01:20:29